náboj přední SLX HBM7110B C.L. osa 110x15 32 děr
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Expedice do 48h
(5 ks)
Kód:
K8071905B
Značka:
Shimano
−
Do košíku
Kategorie
Přední
EAN
Délka
15 cm
Hmotnost
0.246 kg
Krychlový obsah
Počet děr
32 děr
Použití
Přední
Šířka
10 cm
Typ brzdy
kotoučová
Typ osy
pevná
uchycení kotouče
CL
Výška
7 cm
Tisk
Zeptat se
Hlídat
Sdílet
Tweet
Zavřít
Zapůjčení náhradního kola
při servisu vašeho
1 rok servisu zdarma
při zakoupení kola
Doživotní záruka
na rámy kol Trek
Servis kol
všech značek
Popis
Diskuze
přední náboj 32 děr na CENTER LOCK
délka osy 110 mm - BOOST provedení
na osu E-Thru 15 mm
k sadě SLX
hmotnost: 158 g
balení provedení v krabičce
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Povinná pole
Jméno
Nevyplňujte toto pole:
E-mail
Název
Komentář
Bezpečnostní kontrola
Opište text z obrázku
Vložením komentáře souhlasíte s
podmínkami ochrany osobních údajů
Odeslat komentář
Košík
Zpět
do obchodu
Zpět
do obchodu
Co potřebujete najít?
Hledat
Doporučujeme
Kolo Fuji Dynamite 24 Comp black purple 24"
Původně:
pedály SPD PD-ES600 černé + zarážky
KELLYS Spider 10 Neon Yellow M 29"